Konferans koltuk parçaları

Konferans koltuk parçaları, konferans koltuk tamiri, konferans salonu yapımı ile konferans koltuğu imalatı , konferans sandalyesi parçaları imalatı yapıyoruz. Turkiye geneli aynı gün stoktan kargo yapıyoruz. konferans koltuk parçaları imalatı ve konferans koltuğu tamiri hizmetini güvenli , donanımlı ekibimiz ve hızlı teslimat garantisi ile sizlere, kaliteli ürünler ve işçilik hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz. Tel 0216 574 46 40  Gsm 0532 709 30 28

Konferans salonu koltuklarınızı yeniliyoruz; Konferans Salonu Koltukları, Sinema koltukları ve konferans salonu koltuklarında kullanılan koltuk altı, koltuk sırtı, koltuk oturak süngeri, koltuk yüz değişimi koltuk metal ayak gibi parçaların, istediğiniz adet ve özelliklere göre üretimi ve satışını yapmaktayız.

Konferans koltuğu yedek parçaları ve tamiri hizmetleri

Konferans koltuğu yedek parçaları, sinema koltuğu yedek parçaları ve okul sırası yedek parçaları çeşitleri üretmekte olan firmamız, konferans koltukları, konferans koltuk yedek parçaları okul sırası yedek parçaları, okul sırası plastikleri, üniversite amfileri sinema koltukları gibi, geniş ürün yelpazesi ve sürekli yeniliklere imza atan uzman teknik ekibiyle sektörde lider firma yolunda hızla ilerlemektedir.

konferans koltuk parça
konferans koltuğu yedek parçaları ve yazı tablası

İmal ettiğimiz konferans koltuklarında, konferans koltuğu yedek parçaları ve okul sıra yedek parcaları öncelik olarak kalite, dayanlıklık ve zamanında garantili teslimatı ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda konferans koltuğu yedek parça ve okul sıra yedek parça çeşitleri şu özellikleri taşımaktadır. Poliüretan dökme süngerlerde yüksek kalite ve uzun ömürlülük Alev almaya karşı duyarlılık, yüksek dansite özellikleri ile konferans koltuğunuza güçlü bir alt yapı kazandırır.

konferans koltuk mekanizması
konferans koltuğu yedek parçaları ve konferans koltuğu mekanizması

Terlemeye karşı hava kanallı plastik sistem kullanılır. Metal aksamlarında paslanmaya ve erozyona karşı elektrostatik toz boya kullanılır. Dayanıklı plastik (oturak ve sırt) aksamlarında akustik özellik, kırılma ve deformasyona karşı dayanıklılık garanti edilir.

Plastik enjeksiyon ürünlerinde firmamız hızlı ve sorunsuz ürün teslimatı gerçekleştirir. Hem üretim hem de donanımlı teknik kadroları ile yerinde hizmet-montaj konusun dada adında oldukça söz ettirmektedir

Üretimimiz

Konferans koltuğu yedek parça ve konferans salonu yapımında sektöründe firmamız fabrikasyon üretimiyle müşterilerin taleplerini zamanında karşılaya bilmekte ilke edinmiştir firmamız konferans koltuğu yedek parça üretiminde 400 adet stok ile faaliyet göstermektedir Türkiye geneline aynı gün kargo yapılmaktadır.

kullandığımız tüm hammadde kaynaklarımız geri dönüşüm ve karışım ucuz içeriklerden elde edilmemiş olup, tamamı orjinal içeriklerle üretilmektedir. Kullandığımız hammadde ve teknoloji sistemleri ile acil ve beklenmedik tüm konferans koltuğu ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler getiriyoruz.Sizlerde konferans koltuğunuza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız hemen bize ulaşın