Sahne perdesi tamiri 

Sahne perdesi tamiri yapan firmamız tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Sahne perdesi ve sahne perdesi donanımlarına  kendi üretim bültenleri ile sahip olan firmamız sizler için ekonomik ve modern çözümler üretir. Kapalı mekan ve alanlardan sıklıkla kullanılan sahne sistemleri, sahne perdesi kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir. 

sahne perdesi tamiri
sahne perdesi tamiri ve sahne perdesi mekanizması

Sahne perde sistemleri kendi başına yeni bir uzmanlık alanı olmakla birlikte çoğunlukla kumaş türleri ve renkleri ile sınırlı bir faaliyet alanı olarak biliniyordu. Yakın bir zaman denilen süre zarfında sahne sistemleri ile birlikte tüm sinema salonları, konser salonları, konferans salonları başta olmak üzere birçok toplu ve kapalı kullanıma müsait alanların çoğalması ile sahne perdesi fonksiyonları da genişledi.

Sahne perdesi tamiri ve teknik donanımlar

Sahne perdesi tamiri ve bir takım teknik donanımlar, genişleyen bu kullanım alanları ile birlikte hızla zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Genişleyen sahne perdesi donanımları zamanla el tipi ve motorlu mekanizmalar ile birlikte desteklenerek sahne perdesi alanın da farklı fonksiyonlarda çalışan birçok faklı teknik donanımı hayatımıza soktu. Sahne perdesi diye tabir edilen genel ifade aslında bir sahne sisteminde kullanılan farklı fonksiyonlarda birçok perde türünü ortaya çıkardı bunlar ;

sahne perdesi tamiri
sahne perdesi motor arıza uygulama
  1. Ferba Sahne  perdesi
  2. Fon sahne perdesi
  3. Kulis sahne perdesi vb. 

Bunlar kullanım fonksiyonları ve kullanım alanları farklı olsa da aynı kumaş ve aynı hammadde kaynaklarından elde edilirler. Sahne perdesi sistemleri aynı zamanda kullanılan mekanizmalar ve motorlu sistemler ile 

  1. Manuel el tipi sahne perdesi
  2. Motorlu kumandalı ve merkezi sistemli sahne perdesi vb.

Olarak farklılaştı. Bizler tüm sahne perdesi donanımları ve sistemleri üzerine kullanılamaz durumdaki sahne perdelerinizi yeniden ve daha güçlü performanslar sağlamak üzere sizlere kazandırıyoruz, tüm Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz sahne perdesi bakımı faaliyeti ile birlikte artık donanımlı ve dürüst bir çözüm ortağınız var.

sahne perdesi tamiri
sahne perdesi uygulama

Sahne perdesi ve sahne sistemleri

Sahne perdesi tamiri artık tüm sahne ve faaliyet alanlarında gerekli bir ihtiyaç olduktan sonra bizler sizler için sahne perdesi bakımı alanında uzman çalışma arkadaşlarımızdan oluşan yeni bir birim tasarladık. Sahne perdesi ve gerekli sahne sistemleri ile ilgili tüm sorunlarına profesyonel çözümler hazırlayacak bu birimimiz hem mobil hem de görüntülü iletişim ağlarıyla sizler için 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile hizmet vermeye başladı. 

sahne perdesi motoru
Sahne perdesi motoru

Sahne sistemleri, sahne perdesi teknik donanımlarında ( kumanda, motor, ray , montaj ve bağlantı elemanları vb.)  uzman birimimiz  öncelikle sizler için ücretsiz keşif imkanı da sunuyor. Öncelikle kullanılan sahne perdesinin arızasını tespit ediyor, bunun için gerekli sahne perdesi motoru, sahne perdesi kumandası ve sahne perdesi bağlantı ve ray elemanlarını hangi marka ve fonksiyonda çalıştıklarını tespit ediyor. 

 Sizler için tasarladığımız çözüm birimimiz  eski hasar ve sorunların yerine gerçek ve kalıcı çözümler üretmek için sizlerin sahne perdesi tamiri talepleriniz bekliyor.

ÜRETİM VE FABRİKA : 0216 574 46 40

WHATSAPP KEŞİF: 0532 709 30 28

MALZEME VE SATIŞ: 0553 465 60 64