Konferans koltuğu tamiri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve tüm büyük şehirlerimizde yoğun talebin olduğu geniş bir sektördür. Firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun tamir ve yedek parça servisi vermektedir. Firmamız konferans koltuk tamiri faaliyetini hem İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında itina ile gerçekleştirmektedir. Sizlerde arızalı ve bozuk konferans koltuklarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız, Konferans koltuğu bakımı İstanbul olarak ayrı bir bölüm oluşturdu. İstanbul  bölgesindeki okulların fazla sayıda olmaları, konferans salonlarının yoğun kullanımları sebebiyle  her talebe cevap vermek adına bu kararı verdik.

Konferans koltuğu bakımı İstanbul servisimiz tüm konferans koltuğu tamiri ve yedek parça ihtiyaçlarınıza aynı gün cevap vermek üzere tasarlandı. Uzman kadrolarımız öncelikle konferans salonu koltuklarınızın arıza ve yedek parça tespitlerini yapıyor. Ardından tüm konferans koltuklarınıza uygun anahtar çözümleri sizlere sunuyor. 

Konferans koltuğu tamiri ve anahtar çözümümler

20 yıla aşkın bir süredir konferans koltuğu imalatı yapan firmamız sektörel bir ihtiyaç olarak gördüğü konferans koltuğu tamiri servisini kurarak Konferans koltuğu arızalarınız artık büyük maliyetler ile yenilenmesini son vermiştir.

konferans koltuğu tamiri istanbul
Konferans koltuğu yedek parça

Bizler konferans koltuğuna dair tüm arıza ve yedek ihtiyaçlarınızda sizlere yalnızca yenileme imkanı sunmuyor aynı zamanda  koltuklarınızın standart ömürlerini de uzatıyoruz. Firmamız konferans koltuğu tamiri İstanbul servisi ile İstanbul’un her bölgesine 7-24 hizmet anlayışı ile kalite ve değer inşaediyor.

ÜRETİM VE FABRİKA: 0216 574 46 40

KEŞİF VE FİYAT :0553 465 60 64