Konferans salonu koltuk tamiri firmamız tarafından tüm Türkiye genelinde gerçekleştirilmektedir. Konferans salonları genellikle farklı amaçlar ve faaliyetler ile kullanılmakla birlikte hızlıca deforme olan iç mekanlardır. Konferans salonları koltukları genel kullanıma bağlı olarak hızlıca bozulan metaların başında gelir. Bu nedenle konferans salonu koltuk bakımları periyodik olarak gerçekleştirilmelidir.

konferans salonu koltuk tamiri
KONFERANS SALONU KOLTUK TAMİRİ PROJE

Birçok eğitim ve ticari kuruluş genel etkinliklerinde konferans salonu koltuklarına ihtiyaç duyar. Konferans salonu koltukları imalata dayalı bir takım sorunları da kendisinde barındırır.

Bunlar konferans koltuk yedek parça deformasyonları ve montaj hataları olarak sıralanabilir.

Firmamız konferans salonu koltuklarının hem yedek parça imalatını gerçekleştiriyor, hem de bir çok deneyim gerektiren konferans salonu montaj faaliyetlerini gerçekleştiriyor.

KONFERANS SALONU KOLTUK TAMİRİ VE YETKİLİ SERVİS

Konferans salonu koltuk tamiri ve konferans salonu bakım yetkili servisi olarak faaliyetlerine başlayan firmamız , sayısız okulun konferans salonu bakım ve onarım ihtiyaçlarını gerçekleştirmiştir. Konferans salonu koltuklarının tüm yedek parça ve periyodik bakım işlerine uygun üretim bültenlerine hakimdir. Konferans salonları koltukları uygun görülen maliyetler ile satın alındığında birçok sorunla karşı karşıya kalınılır. Konferans salonları koltukları yedek parça takımları uygun ve doğru kullanıma rağmen kısa süre deforme olur.

Deforme olan konferans salonu koltuk yedek parçalarının yerine yeni ve daha kaliteli aksamlar montajlanarak bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Tek yapmanız gerek firmamız tarafından üretilen konferans salonu koltuk parçalarını ve konferans salonu koltuk bakım ve onarım konusunda uzman teknik servisimiz ile irtibata geçmek olacaktır.

İLETİŞİM : 0553 465 60 64